Raz a porządnie zanim podwójnie zapłacisz!

W tym artykule poruszymy kwestie ‘’fachowców’’, którzy z dobrze wykwalifikowanymi wykonawcami nie mają nic wspólnego. Kierujemy go nie tylko do osób, które dopiero planują remont mieszkania lub budowę domu, ale również dla tych, którzy mają na swoim koncie wiele negatywnych doświadczeń.  Jako profesjonalna firma remontowo-budowlana, bardzo często dostajemy zlecenia od klientów, którzy po skorzystaniu z usług poprzedniej ekipy czują się oszukani, po czym tracą zaufanie do przedstawicieli tej branży. Jakość skończonych prac, jakie zastajemy, pozostawia wiele do życzenia. Uważamy, że lepiej wybrać sprawdzone źródła i zapłacić większą sumę, ale tym samym mieć pewność, że oczekiwany efekt zostanie osiągnięty. W naszej firmie cena jest zawsze adekwatna, do jakości, a nasz główny cel to zadowoleni klienci i satysfakcja z dobrze wykonanej pracy. Nie ma żadnego sensu żeby płacić podwójnie za tą samą usługę, dlatego zanim zdecydujesz się na fachowca, warto mieć to na uwadze.  

Co często zastajemy po innych ekipach?

Trzeba przyznać, że nie zawsze owoce pracy naszych poprzedników wymagają od nas całościowej naprawy, niestety zdarza się, że musimy usunąć wszystkie źle wykonane elementy i zacząć pracę od podstaw. Do tej pory spotkaliśmy się między innymi z nieumiejętnym położeniem gładzi, źle wykonanym sufitem podwieszanym, złym łączeniem płyt kart.-gips. z różnymi powierzchniami, skuciem całej łazienki z powodu źle położonych płytek, źle wykonaną hydrauliką, ale również powyginanymi i poskręcanymi przez kable wieszakami.

Wszystkie wymienione wyżej nieprawidłowo wykonane prace postanowiliśmy uwiecznić na zdjęciach, ku przestrodze.  

Porównajmy nakładanie gładzi

Nieumiejętne położenie gładzi
Prawidłowe nakładanie gładzi przez jednego z naszych fachowców

Uważajcie na oszustów!

Dużo się słyszy o wykonawcach, którzy po otrzymaniu zaliczki ulatniają się razem z nią. Jest to dosyć często spotykane zjawisko w tej branży, dlatego warto pamiętać o pewnych zasadach. Przede wszystkim pamiętaj, aby wszystkie roboty budowlane ustalać na piśmie, uwzględniając ich zakres, cenę i termin ukończenia remontu. Umowy słowne są równie wiążące, ale bardzo trudno udowodnić je przed sądem.

Dlaczego my?

 • Od ponad 8 lat prężnie działamy na rynku i z powodzeniem wykonujemy swoje zadania
 • Nasz zespół składa się z dobrze wykwalifikowanych pracowników, a każdy z nas specjalizuje się w różnych dziedzinach, dlatego inwestycję rozpoczynamy i kończymy bez pomocy fachowców z zewnątrz
 • Zapewniamy profesjonalne wsparcie klientom, którzy nigdy nie mieli styczności z wykończeniem wnętrz i nie mają na nie pomysłu
 • W swojej pracy staramy się być perfekcjonistami dbającymi o każdy szczegół. 
 • Staramy się nie schodzić poniżej kosztów, bo to skutkuje obniżeniem jakości pracy oraz użytych materiałów
 • Stawiamy tylko na sprawdzone materiały i dostarczamy je na własny koszt
 • Zawsze zostawiamy porządek po zakończonej pracy

Poniżej przedstawiamy zdjęcia, z jaką dokładnością został przez nas wykonany każdy otwór w płytce oraz jak estetycznie i profesjonalnie wykonać trudne prace, np. ukryć drzwiczki przeciwpożarowe niepasujące do całej reszty

Remont to poważna i często kosztowna inwestycja na przyszłość, dlatego przy wyborze firmy remontowej nie warto sugerować się tylko ceną. Tanio często nie znaczy dobrze. Staraj się wybierać profesjonalistów, którzy cieszą się pozytywną opinią i świadczą wysokiej jakości usługi, bo dobrze wykonana praca to najlepsza gwarancja na lata.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zapytaj o wycenę

Napisz do nas:

Zadzwoń:

+48 667 015 518

PRB JASKOWSKI działa na rynku od 2011 roku.  Remonty i roboty budowlane realizujemy jako główny wykonawca, zapewniając odpowiedni nadzór budowlany. Specjalizujemy się w wykonywaniu robót wykończeniowych wnętrz.

Dzień dobry! Czekaliśmy na ciebie.

  Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

  Copyright © 2021. All Rights Reserved.