Poznaj NAS

PRB JAŚKOWSKI

PRB JASKOWSKI działa na rynku od 2011 roku. Główną działalnością jest szeroko rozumiana obsługa realizacji inwestycji budowlanych. Remonty i roboty budowlane realizujemy jako główny wykonawca, zapewniając odpowiedni nadzór budowlany. Specjalizujemy się w wykonywaniu robót wykończeniowych wnętrz.

 

PRB JASKOWSKI oferuje różnego rodzaju usługi budowlane. Działamy głównie na terenie miasta Lublin i jego okolic. Jesteśmy bardzo solidną i prężnie rozwijającą się firmą budowlaną, działającą na polskim rynku.

 

Nasza firma to  6 wykwalifikowanych pracowników, którzy gwarantują realizację zlecenia na najwyższym poziomie. Wykonujemy zlecenia zgodnie z zasadami sztuki budowlanej ze szczególną dbałością o wykończenia.

 

Naszym celem jest maksymalne ułatwienie sprawdzonych wyborów związanych z remontami, aranżacją i wyposażeniem wnętrz. Wykańczanie mieszkań pod klucz i remonty w Lublinie opieramy o specjalnie przygotowane pakiety, pozwalające na szereg modyfikacji związanych z indywidualnymi wymogami. Korzystając z naszych propozycji, możesz znacznie obniżyć wydatki związane z wykańczaniem wnętrza mieszkania. Wykończymy mieszkanie pod klucz, zachowując elastyczność i swobodę wyboru. Nie trzymamy się sztywnych zasad, a oferujemy kreatywne i ciekawe rozwiązania remontowe.

Kamil Jaśkowski

Właściciel

Nasze procesy

Gwarancja jakości

Jako firma działająca od kilku lat na rynku współpracujemy z renomowanymi producentami oraz hurtownikami, mamy dostęp do niezbędnych materiałów potrzebnych do realizacji zlecenia budowlanego. Oferujemy materiały o wysokiej jakości w atrakcyjnej cenie, dajemy gwarancje od 2 do 5 lat na oferowane przez nas materiały oraz usługi.

0

lat

Doświadczenia w zakresie usług budowlanych

Co robimy?

Jesteśmy firmą oferującą profesjonalne i kompleksowe usługi wykończeniowe dla firm i klientów indywidualnych.

Jak działamy?

Stan surowy, budowa pod klucz czy gotowy dom? Zapewniamy kompleksową obsługę i najwyższą jakość w przystępnych cenach.

Zapytaj o wycenę

Napisz do nas:

Zadzwoń:

+48 667 015 518

PRB JASKOWSKI działa na rynku od 2011 roku.  Remonty i roboty budowlane realizujemy jako główny wykonawca, zapewniając odpowiedni nadzór budowlany. Specjalizujemy się w wykonywaniu robót wykończeniowych wnętrz.

Dzień dobry! Czekaliśmy na ciebie.

    Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

    Copyright © 2021. All Rights Reserved.